HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

Asissta Kimdir?
Asissta, uzun zamandır üzerinde düşünülmüş, gittikçe bireyselleşen dünyada herkesin ihtiyacı olan kendi içinde kategorilere ayrılmış bireysel ve kurumsal asistanlık hizmetleri şirketidir.
Kayseri’de hayata geçirilen proje; bulunduğumuz dönem itibariyle birçok şeye cevap vermektedir.
Özellikle hanımlarının hayatlarını kolaylaştırmak adına farklı asistanlık hizmetlerini bünyesinde bulunduran Asissta; sizlere zamanın önünde yaşamayı sağlamaktadır.
Bu hizmetlerden ilki Rutin Ev İşleri Asistanlığı hizmetimizdir.
Sadece hanımlarının hayatını kurtarmayı kendine hedef almayan Asissta, tek başına yaşayan ev yemeklerine hasret beyfendileri de düşünerek Ev Yemekleri Asistanlığı hizmeti de vermektedir.
Evde Çocuk Bakımı Ve Oyun Ablası Asistanlığı, Evde Yaşlı Bakımı Asistanlığı hizmetleri ile sizin yüzünüzü gülümseten ve kendinize zaman ayırmanızı hizmetler sunmaktadır.
Bunun haricinde Özel gün Asistanlığı hizmetimiz ile 2 sene organizasyon geçmişimiz olması tecrübesi ile evlenecek olan çiftlere isterlerse ailelere en mutlu anlarını birlikte ölümsüzleştirmek adına tüm özel günlerinde asistanlık yaparak her şeyi en güzel düzeyde yaşamalarını sağlıyoruz.
En son olarak da özellikle iş insanları, doktorlar gibi çok yoğun tempoda çalışan meslek dallarına özel Kişiye Özel Yönetici Asistanlığı hizmeti vererek onların işlerini daha sorunsuz daha hızlı ve çözüm odaklı yapmalarına yardımcı oluyoruz.

Toplamda 7 başlıkta hizmet veren Asissta İK ve Yön. Dan. Hiz. sizleri düşünerek hem bireysel hem kurumsal birçok konuda uzman kadrosuyla hayatınızı kolaylaştırarak sizlere daha çok zaman kazandırmaktadır. O yüzden;
Asissta’yla Zamanı Önde Yaşa . . .

Hizmetler
1- Rutin Ev İşleri Asistanlığı
2- Ev Yemekleri Asistanlığı
3- Evde Çocuk Bakımı Ve Oyun Ablası Asistanlığı
4- Evde Yaşlı Bakımı Asistanlığı
5- Özel Gün Asistanlığı
6- Kişiye Özel Yönetici Asistanlığı
7- Özel Ders Asistanlığı
Toplamda 7 başlıkta hizmet veren Asissta İK ve Yön. Dan. Hiz. sizleri düşünerek hem bireysel hem kurumsal birçok konuda uzman kadrosuyla hayatınızı kolaylaştırarak sizlere daha çok zaman kazandırmaktadır.
© Copyright 2021 Asissta I Yardımcınız || Web Tasarım
Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edin !